ВЕЖБЕ ИЗ ПЕДИЈАТРИЈЕ-НАСТАВНА БАЗА ИНСТИТУТ ЗА МАЈКУ И ДЕТЕ

У прилогу се налази распоред вежби из педијатрије по групама у наставној бази Институт за мајку и дете.
Настава почиње 04.10.2021. године у 8 и 30ч, амфитеатар Института (И спрат).
Молимо студенте да поштују време доласка!
Као што знате Медицински факултет је прописао одређене услове за приступ настави уживо а то су:
1. Одсуство знакова и симптома акутне респираторне инфекције и фебрилности.
2. Један од следећих услова:
а) комплетно спроведена имунизација против САРС-ЦоВ-2 (14 дана после ИИ дозе вакцине)
б) доказ о прележаној болести Цовид – 19 (отпусна листа из болнице или одговарајућа потврда из амбуланте)
ц) серолошки доказ о постојању анти САРС-ЦоВ-2 антиела у крви не старији од 6 месеци
д) негативан резултат бриса назофаринкса (ПЦР или антигенски тест) не старији од 48х.

Горе наведене потврде сте дужни да понесете на вежбе!! Без једног од услова НЕЋЕ бити могуће присуство вежбама.
Такође је неопходно да имате комплет униформу, маске и адекватну обућу за боравак на Институту.

Институт за мајку и дете се налази у улици Радоја Дакића бр. 8 ( аутобуске линије 18,45,78,16), Нови Београд.

СТУДЕНТИ- 1. група 2021-22
СТУДЕНТИ- 2. група 2021-22